STARŠÍ ŽIACI REMIZOVALI S BANSKOU BYSTRICOU

STARŠÍ ŽIACI ,,AA,,

MHK Ružomberok  - BARANI BANSKÁ BYSTRICA 2:2 (0:2,0:1, 0:1)

Góly MHK Ružomberok : Ondečko, Málik

Patrik Oravec - tréner ,, Čakal nás veľmi náročný zápas, do ktorého sme išli motivovaní, koncentrovaní a sústredení. Úvod zápasu sme mali výborný. Boli sme rýchli, tvrdí a dostávali sme sa do šancí. Po prvej tretine sme viedli 2:0. Druhá tretina bola opäť veľmi rýchla oba tímy výborne korčuľovali a hralo sa hore-dole. Súper bol však v druhej tretine efektívnejší. V polke druhej tretiny znížil na 2:1 po individuálnej akcií. V tretej tretine padol vyrovnávajúci gól po našej chybe, kde súper využil „hybrid“ a nestihli sme sa vrátiť do pásma. Aj keď chlapci bojovali zo všetkých síl a nechali na ľade všetko nepodarilo sa nám streliť víťazný gól. Prvú polovicu zápasu sme mali pod kontrolou boli sme lepší tím, mali sme veľa šancí ktoré sme nevyužili. Súperov kontaktný gól na 2:1 ich nakopol a druhú polovicu zápasu sme už nemali taký dobrý pohyb a kondične sme išli dole. Odohrali sme veľmi kvalitný zápas, ktorý chlapcov posunie dopredu. Som na chalanov hrdý, že v zápase bojovali do poslednej sekundy a nechali na ľade všetko. Samozrejme chceli sme vyhrať a zobrať plný bodový zisk súperovi, čo sa žiaľ nepodarilo. Sezóna ešte nekončí, máme pred sebou veľa zápasov do ktorých pôjdeme naplno! ,,

MLADŠÍ ŽIACI ,,AA,,

MHK Ružomberok  - BARANI BANSKÁ BYSTRICA 4:2 (2:0,2:0, 0:2) - na body

Lukáš Kolovič - tréner : ,,Zápas s Banskobu Bystricou hodnotím pozitívne. Chalani začali od začiatku hrať efektívnejší hokej. V šatni sme si povedali, že musíme oproti minulému zápasu viac korčuľovať, čo sa nám aj darilo. No v poslednej tretine nám už sily došli, vtedy nám súper gólovo odskočil a už sme ho nedokázali dobehnúť. Verím, že sme smolnú sériu zápasov zahodili už za hlavu. Konečný výsledok 4:2 na body pre nás. ,,

MLADŠÍ ŽIACI ,,A,,

HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA - MHK RUŽOMBEROK  0:6 (0:2,0:2,0:2) - na body

Marek Bombara - tréner : ,, Do Považskej Bystrice sme vycestovali v zostave ktorá sa prevažne skladala z hráčov nižšej vekovej kategórie. Prvé minúty zápasu boli opatrné a hráči mali rešpekt zo súpera. Potom sa nám podarilo dať rýchle dva góly, ktoré chalanov povzbudili a začali sme hrať hokej v ktorom sme mali korčuliarsky aj strelecky oproti súperovi navrch a porazili ho vysokým výsledkom . ,,